Absolwenci

Absolwentko, Absolwencie!

Serdecznie witamy Was na nowej stronie poświęconej absolwentom naszej uczelni. To tutaj znajdziecie wszystkie informacje, którą mogą Was interesować po ukończeniu studiów.

o jednostce

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy kontynuuje dobre tradycyje Wyższej Szkoły Nauczycielskiej, Wyższej Szkoły Pedagogicznej i Akademii Bydgoskiej. W naszej 50-letniej historii mury uczelni opuściło ponad 100 tysięcy absolwentów. Są wśród nich wybitni naukowcy, menadżerowie, artyści, sportowcy i osoby znane z pierwszych stron gazet.

Nasi absolwenci po odebraniu dyplomów ukończenia nie tracą kontaktu ze swoją Alma Mater. Wielu z nich pozostało na uczelni, kształtując kolejne pokolenia. Część z nich powraca na Uniwersytet w charakterze partnerów, przedstawicieli świata polityki i biznesu. Nasze drzwi są cały czas otwarte na wszystkich absolwentów, których zapraszamy do uczestnictwa w organizowanych przez naszą uczelnię wykładach, wystawach, koncertach. Wcześniej urodzenie absolwenci znajdą tutaj miejsce w Kazimierzowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.