Aktualności - nauka

Zaproszenie na seminarium naukowe pt. „Wartości i interesy w dyplomacji”

W imieniu organizatorów zapraszamy na seminarium naukowe dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pt. „Wartości i interesy w dyplomacji”.

Organizatorem jest Wydział Historyczny – Katedra Historii Najnowszej i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu pt.  „Historia oraz stosunki międzynarodowe w XX i XXI wieku”.

Seminarium odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2022 roku (czwartek) na platformie MS Teams. Zgłoszenia propozycji tematów wystąpień (około 15-20 minut) związanych z problematyką przewodnią seminarium prosimy przesyłać do dnia 14 kwietnia 2022 roku na adres: garczewski@ukw.edu.pl.

Po zakończeniu seminarium referenci otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo.

Zapraszamy i zachęcamy do udziału!