Biuro ds. Stopni
na zdjęciu widoczne przedramię z założonym aparatem do mierzenia ciśnienia na zdjęciu widoczne przedramię z założonym aparatem do mierzenia ciśnienia

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Pawła Larionowa (psychologia) - 27.11.2023 godz. 11.30

Rozprawa doktorska mgr Pawła Larionowa nt. "Wybrane czynniki psychologiczne a jakość życia kobiet z pierwotnym nadciśnieniem tętniczym" przygotowana pod opieką naukową prof. dr hab. Romana Ossowskiego.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Pawła Larionowa,o dbędzie się  dnia  27 listopada 2023 roku  o  godzinie 11.30 w Sali Rady Wydziału Pedagogiki (p.23-24) przy ul. Chodkiewicza 30 Bydgoszczy.

odbędzie się  dnia  27 listopada 2023 roku  o  godzinie 11.30 w Sali Rady Wydziału Pedagogiki (p.23-24) przy ul. Chodkiewicza 30 Bydgoszczy.

Rozprawa doktorska, streszczenie oraz recenzje  zostały zamieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pod poniższym linkiem:

Rozprawa doktorska została złożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy                                            oraz w Biurze ds. Stopni  przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy