Biuro ds. Stopni
na blacie biurka leżą okulary, obok zeszyt z notatkami oraz trzy ołówki na blacie biurka leżą okulary, obok zeszyt z notatkami oraz trzy ołówki

Publiczna obrona doktorska mgr Martyny Rajek-Kwiatek (nauki o polityce i administracji) - publiczna obrona doktorska 08.12.2023 godz.1100

Rozprawa doktorska mgr Martyny Rajek-Kwiatek nt. "Kształtowanie przestrzeni publicznej jako  wymiar polityki miejskiej. Studium przypadku Bydgoszczy" została przygotowana pod opieką naukową dr hab. Artura Laski, prof. uczelni oraz dr Aliny Kaszkur.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Martyny Rajek-Kwiatek odbędzie się 8.12.2023 roku  o  godzinie 11.00  w sali Rady Wydziału Pedagogiki (s.23-24) przy ul. Chodkiewicza 30.

Rozprawa doktorska została złożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy oraz w Biurze   ds. Stopni  przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.

Streszczenie i recenzje rozprawy doktorskiej są dostępne pod poniższym linkiem: