Biuro ds. Stopni
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Pauliny Chmieleckiej  ( nauki o polityce i administracji) - 26.02.2024 r. godz.12.30 Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Pauliny Chmieleckiej  ( nauki o polityce i administracji) - 26.02.2024 r. godz.12.30

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Pauliny Chmieleckiej ( nauki o polityce i administracji) - 26.02.2024 r. godz.12.30

Rozprawa doktorska mgr Pauliny Chmieleckiej nt. "Imigranci z Ukrainy w Polsce – wyzwania, szanse, zagrożenia i ryzyko adaptacji w kontekście funkcjonowania polityki społecznej na przykładzie województwa kujawsko-pomorskiego w latach 2014-2022"  napisana pod opieką naukową prof. dr. hab Andrzeja Pieczywoka oraz promotora pomocniczego dr Magdaleny Bierzyńskiej-Sudoł.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Pauliny Chmieleckiej  odbędzie się  dnia 26 lutego 2024 roku  o  godzinie 12.30 w sali Rady Wydziału Pedagogiki (p.23-24)  przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.

Rozprawa doktorska, streszczenie oraz recenzje  zostały zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pod poniższym linkiem:

Rozprawa doktorska została złożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy oraz w Biurze ds. Stopni  przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.