Biuro ds. Stopni
grupa dzieci z pleckami na plecach maszeruje w parach z opiekunem grupa dzieci z pleckami na plecach maszeruje w parach z opiekunem

Publiczna obrona doktorska mgr Doroty Kamińskiej (pedagogika) - 20 marca 2024 godz.12.30

Rozprawa doktorska mgr Doroty Kamińskiej nt. "Wpływ oddziaływań edukacyjnych z zastosowaniem narzędzi TOC (Theory of Constraints) na rozwój wybranych kompetencji dzieci sześcioletnich" przygotowana pod opieką naukową dr hab. Ryszardy Cierzniewskiej, prof. uczelni i dr Małgorzaty Wójtowicz-Szefler.

Publiczna obrona doktorska  mgr Doroty Kamińskiej odbędzie się  20.03.2024 roku  o  godzinie 12.30 w sali Rady Wydziału Pedagogiki (s.23-24) przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.

Rozprawa doktorska została złożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy oraz w Biurze  ds. Stopni  przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.

Streszczenie i recenzje rozprawy doktorskiej są dostępne pod poniższym linkiem: