Biuro ds. Stopni
 pororzucane literski  wśró ktorych widoczny  jest ulozony wyraz autism  pororzucane literski  wśró ktorych widoczny  jest ulozony wyraz autism

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Doroty Pufund (pedagogika) - 17.04.2024 roku godz.12.30

Rozprawa doktorska mgr Doroty Pufund nt."Doświadczanie szkolnych i pozaszkolnych przestrzeni edukacyjnych przez osoby w spektrum autyzmu" została przygotowana pod opieką naukową dr hab. Doroty Podgórskiej-Jachnik, prof. uczelni.

Publiczna obrona doktorska mgr Doroty Pufund odbędzie się  dnia 17 kwietnia 2024 roku  o  godzinie 12.30 w sali Rady Naukowej Wydziału Pedagogiki (p.23-24)  przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.

Rozprawa doktorska, streszczenie oraz recenzje  zostały zamieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pod poniższym linkiem:

Rozprawa doktorska została złożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszcz oraz w Biurze ds. Stopni  przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.