Domy Studenta i Hotele Asystenta
Budynek Domu Studenta zlokalizowany przy ulicy Łużyckiej w Bydgoszczy Budynek Domu Studenta zlokalizowany przy ulicy Łużyckiej w Bydgoszczy

Zakwaterowanie w Domu Studenckim na rok akademicki 2023/2024

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z komunikatem dotyczącym zakwaterowania w Domu Studenckim na rok akademicki 2023/2024.

Student, przyjeżdżając do akademika, ma obowiązek zabrać ze sobą:

• dokument tożsamości,
  • własną kołdrę, poduszkę, poszewki i prześcieradło,
  • środki czystości do utrzymania porządku w częściach wspólnych,
  • kabel do internetu,
  • zdjęcie legitymacyjne do karty mieszkańca (o wymiarach 35x45 mm);

Najmujący miejsce w DS musi dokonać wpłaty kaucji w kwocie 500,00 zł, płatnej na indywidualne konto studenta/doktoranta widniejące w systemie USOS wraz z pierwszym miesięcznym czynszem za akademik.

Każdy student, który otrzymał miejsce w Domu Studenta, jest zobowiązany dokonać zakwaterowania w terminie od 1 do 7 października 2023r. w godzinach od 08:00 – 14:00.

Jeżeli student zamierza przybyć do akademika przed 1 października, powinien zadzwonić na portiernię danego Domu Studenta, dokonać rezerwacji terminu i dokonać płatności zgodnej z cennikiem znajdującym się na naszej stronie internetowej: ukw.edu.pl.

Płatność za pobyt przed 1 października obywa się wyłącznie kartą płatniczą na portierni w dniu przyjazdu.