Kolegium II
Sala koncertowa: wyróżnieni studenci stoją przed sceną, za nimi stół przy którym siedzą rektorzy Sala koncertowa: wyróżnieni studenci stoją przed sceną, za nimi stół przy którym siedzą rektorzy

Nagrody Rektora UKW dla studentów i absolwentów Kolegium II

Miło jest nam zakomunikować, że podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/2022 Jego Magnificencja Rektor UKW prof. dr hab. Jacek Woźny wręczył nagrody dla studentów i absolwentów. Wśród nich byli także reprezentanci naszego kolegium.

Nagrodę JM Rektora dla najlepszego studenta Kolegium II za osiągnięcia naukowe otrzymuje:

Katarzyna Ciechanowska – kierunek – Psychologia – V rok, studia stacjonarne

Nagrodę JM Rektora dla najlepszego absolwenta Kolegium II za osiągnięcia naukowe otrzymuje:

mgr Krystian Marek Manicki – kierunek – Pedagogika: moduł; logopedia, studia stacjonarne

Nagrodę JM Rektora dla najlepszego absolwenta Kolegium II za osiągnięcia pozanaukowe otrzymuje:

mgr Magdalena Mirosława Grochowska – kierunek – Pedagogika: moduł; pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, studia stacjonarne

Za osiągnięcia sportowe – mistrzynie w wioślarstwie: Klaudia Pankratiew – studentka na kierunku Psychologia,  Małgorzata Strybel i Paulina Chrzanowska, studentki na kierunku: Pedagogika z modułem opieka nad dzieckiem z wczesnym wspomaganiem rozwoju.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym w roku akademickim 2020/2021!

I życzymy kolejnych sukcesów.