Kolegium II

Zgłoś się na płatny staż studencki

Szanowni Państwo

W ramach projektu „Nowoczesny Uniwersytet” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego chcielibyśmy zaprosić Was na płatne staże studenckie.

Staż może być realizowany w terminie od 01.09.21 do 31.12.21.

Będzie on trwał w ciągłości 1 miesiąc (lub dłużej - maksymalnie 6 tygodni, uwzględniając święta/przerwy), obejmuje łącznie 120 godzin. Obciążenie pracą min.4 h dziennie, max. do 8 h dziennie, minimum 20 a maksimum 40 h w tygodniu. Od poniedziałku do piątku, ewentualnie w sobotę. Zgodnie z przepisami kodeksu pracy.

Preferowane miejsca stażu to:

• żłobek,
  • przedszkole,
  • szkoła podstawowa,
  • klubik maluch.

WYNAGRODZENIE
Stażysta/ka za odbycie stażu otrzyma 1728 zł tj. 14,40zł/h

• wynagrodzenie wypłacane będzie bezpośrednio przez UKW 10-ego lub 20-ego dnia miesiąca jako
  • umowa -zlecenie podlegają obowiązkowemu zgłoszeniu do ZUS.

W pierwszej kolejności zapraszamy uczestników projektu „Nowoczesny Uniwersytet”, oraz te osoby, które brały udział w szkoleniach lub/i grupach projektowych  w roku akademickim 2019/2020 lub 2020/2021.

Dodatkowo pod uwagę przy wyborze chętnych na staż ważna będzie:

• średnia ocena z 1-go roku studiów magisterskich.

Liczba miejsc ograniczona! Staż przewidziany jest dla 41 osób.

Wynagrodzenie opiekuna/ki: 336,- zł brutto-brutto* /miesiąc za każdą osobę pod opieką stażową wypłacane przez firmę, refundowane przez UKW na podstawie noty obciążeniowej.
(*brutto-brutto = brutto wraz z kosztami i obciążeniami pracodawcy)

UWAGA: NCBiR finansuje tylko w pełni zrealizowane miesięczny staż. Jeśli staż będzie przerwany z winy stażysty/tki, stażyst/k/a będzie obowiązany/a zwrócić dotychczasowe wydatki poniesione przez UKW na ten staż.

Dodatkowo: Nie można realizować stażu w firmie, w której na dzień podpisania umowy:

• już się pracuje na dowolnym rodzaju umowy (pracę, zlecenie, dzieło),
  • jest się w pokrewieństwie/powinowactwie do drugiego stopnia z właścicielem lub osobą z organów zarządzających lub z opiekun/-em/-ką stażu,
  • jest się właściciel/-em/-ką lub osobą z organów zarządzających.

Serdecznie zapraszamy!

W załączeniu formularz zgłoszeniowy.