Kolegium II
Dzień Jakości Kształcenia w Kolegium II - 15 listopada 2022 Dzień Jakości Kształcenia w Kolegium II - 15 listopada 2022

Dzień Jakości Kształcenia w Kolegium II - 15 listopada 2022

W dniu 15 listopada 2022 w Uniwersytecie świętować będziemy Dzień Jakości Kształcenia (Międzynarodowy Dzień Studenta). Szczegółowe informcje, w tym program dnia oraz linki do logowania się na zaproponowane warsztaty dostępne są na stronie Uczelni.

Program Dnia Jakości Kształcenia  przewiduje w godzinach 11.00-12:30 w Auli Atrium panel na temat: Czym jest jakość kształcenia i jak ją rozwijać w kolegium? W ramach tego spotkania odbędzie się otwarte posiedzenie Rady Kolegium II z udziałem reprezentacji studentów – starostowie roczników, opiekunów roczników oraz innych zainteresowanych osób. Tematyka spotkania będzie obejmowała wybrane zagadnienia dotyczące jakości kształcenia ważne z punktu widzenia osób studiujących w Uniwersytecie.

Szczegółowe zagadnienia do omówienia dotyczące szeroko rozumianej jakości kształcenia mają określić osoby zainteresowane (prosimy studentów o przesyłanie zgłoszeń do poszczególnych starostów).
Rada Kolegium II proponuje wymianę myśli nad kwestiami:

1. Jakie pojawiają się sugestie na płaszczyźnie jakości kształcenia w ramach kierunku/wydziału/kolegium/uniwersytetu?
  2. Jakie nasuwają się działania projakościowe, które mogą zostać podjęte w ramach kierunku/wydziału/kolegium/uniwersytetu?
  3. Jakie są przykłady dobrych praktyk wartych zaimplementowania w naszym uniwersytecie, które wynikają z obserwacji poczynionych przez studentów i pracowników w ramach wyjazdów studyjnych?

Liczymy również na inwencję uczestników panelu i zaproponowanie nurtujących Państwa problemów do przedyskutowania na spotkaniu.

Zapraszamy do udziału!!