Kolegium II
Sukces Studentów i Absolwentów Kolegium II - JM Rektor przyznał nagrody Sukces Studentów i Absolwentów Kolegium II - JM Rektor przyznał nagrody

Sukces Studentów i Absolwentów Kolegium II - JM Rektor przyznał nagrody

Sukces Studentów i Absolwentów Kolegium II

Jego Magnificencja Rektor UKW prof. dr hab. Jacek Woźny przyznał nagrody i wyróżnienia dla najlepszych absolwentów i studentów w roku akademickim 2022/2023.

Z radością informujemy, że z siedmiu nagrodzonych i wyróżnionych pięć osób to studentki i studenci naszego kolegium!!

Nagrodę JM Rektora za rok akademicki 2022/2023 otrzymali:

1. Dla najlepszej absolwentki za osiągnięcia naukowe – mgr Monika Anna Oziemblewska, Psychologia, st. stacjonarne.
  2. Dla najlepszego absolwenta za osiągnięcia pozanaukowe – lic. Jakub KiedosPedagogika resocjalizacyjna, st. stacjonarne.
  3. Dla najlepszej studentki za osiągnięcia naukowe – Zuzanna Cywińska, IV rok Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, st. stacjonarne.

Wyróżnienia JM Rektora za rok akademicki 2022/2023 otrzymali:

1. Dla najlepszego studenta za osiągnięcia pozanaukowe – Piotr Paweł Lewandowski, IV rok Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, st. stacjonarne.
  2. Dla najlepszej studentki za osiągnięcia pozanaukowe – Marta Weronika Okońska, III rok Psychologia, st. stacjonarne.