Kolegium IV

Rozstrzygnięcie konkursów dla studentów i absolwentów Kolegium IV

Rada Kolegium IV na posiedzeniu 10 września 2024 r. przyznała wyróżnienia studentom i absolwentom Kolegium IV za rok akademicki 2023/2024.

Wyróżnienie w kategorii „Najlepszy absolwent Kolegium IV za osiągnięcia naukowe” otrzymała magister Iga Czerwińska (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna).

Wyróżnienie w kategorii „Najlepszy student Kolegium IV za osiągnięcia naukowe” otrzymała Anna Leda studentka Zarządzania bezpieczeństwem narodowym.

Wyróżnienie za najlepszą pracę licencjacką na danym kierunku studiów otrzymali:

• Lic. Eliza Krzyżostaniak (Kryminologia) za pracę „Obóz odosobnienia w Berezie Kartuskiej (1934-1939). Regulacje prawne a realia” – promotor dr Karol Siemaszko,
  • Lic. Klara Przybyła (Innowacyjność i zarządzanie sferą publiczną) za pracę „Rola nowych mediów w kampanii wyborczej wyborów parlamentarnych w Polsce w 2023 roku” – promotor dr Agnieszka Pazderska,
  • Lic. Mariia Vasylievna (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) za pracę „Elektrownia jądrowa w Zaporożu w świetle doniesień medialnych” – promotor dr Bernardeta Iwańska-Cieślik.

Wyróżnienie za najlepszą pracę magisterską na danym kierunku studiów otrzymali:

• Mgr Natalia Drzymulska (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) za pracę „Wizerunek dziennikarza w polskich i amerykańskich filmach fabularnych” – promotor dr Anna Garczewska,
  • Mgr Sandra Jendrzejewska (Administracja) za pracę „Przestępstwa przeciwko działalności instytucji państwowych i samorządu terytorialnego w świetle regulacji polskiego prawa karnego oraz w perspektywie empirycznej” – promotor dr hab. Radosław Krajewski, prof. uczelni,
  • Mgr Patryk Zyturus (Ekonomia) za pracę „Firmy zombie a efektywność ekonomiczna działalności gospodarczej – analiza na przykładzie spółek GPW w Warszawie oraz giełdy NewConnect w Krakowie” – promotor dr Aldona Uziębło.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!