Katedra Pedagogiki Resocjalizacyjnej
Certyfikowani Trenerzy Treningu Zastępowania Agresji (Amity ART) Certyfikowani Trenerzy Treningu Zastępowania Agresji (Amity ART)

Certyfikowani Trenerzy Treningu Zastępowania Agresji (Amity ART)

Studenci Pedagogiki Resocjalizacyjnej II MU zakończyli z sukcesem dwa szkolenia z Treningu Zastępowania Agresji (Amity ART).

Pierwsze szkolenie "Praktyk Zastępowania Agresji (Amity ART) - odbyło się w styczniu 2022.

Drugie szkolenie "Kurs Trener Certyfikowany Treningu Zastępowania Agresji (Amity ART) - odbyło się w marcu 2022.

Na kursie studenci zdobyli kompetencje:

• modyfikowania zachowania agresywnego;
  • uczenia innych nie-agresywnego, odważnego komunikowania się, wykonywania umiejętności prospołecznych, kontroli złości, podejmowania decyzji moralnych;
  • prowadzenia treningu grupowego i indywidualnego Amity ART.

Szkolenie zostało zrealizowane w ramach projektu "Stawiamy na rozwój UKW" dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej.

Szkolenie poprowadził zespół Amity ART.