Katedra Pedagogiki Resocjalizacyjnej
Konferencja naukowa młodych naukowców w SWWS w Kaliszu Konferencja naukowa młodych naukowców w SWWS w Kaliszu

Konferencja naukowa młodych naukowców w SWWS w Kaliszu

28 kwietnia 2022 w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości odbyła się Konferencja naukowa młodych naukowców pt. "Ocena procesu resocjalizacji na kanwie bezpieczeństwa w wymiarze społecznym", w której wzięli udział członkowie SKN "ResoClub" , studenci III roku Pedagogiki Resocjalizacyjnej oraz opiekunowie dr Monika Golembowska oraz dr Karolina Goede.
????Referat "Macierzyństwo jako forma resocjalizacji na przykładzie doświadczeń z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych dla dziewcząt" wygłosili członkowie SKN "ResoClub": Wiktoria Kilijańczyk, Michalina Krukiewicz, Sonia Lis oraz Kacper Ratajczyk.
???? Trzy wystąpienia zostały wyróżnione, w tym wystąpienie naszych studentów!!!! Gratulujemy!
???? Młodych naukowców w ich debiucie wspierała dr Karolina Goede.
???? W przerwie konferencji mjr Jakub Werbiński oraz Ppłk Robert Nowacki oprowadzili nas po kampusie uczelni. Zwiedziliśmy strzelnicę, poligon, gumowe miasteczko oraz ćwiczebny zakład karny.
Dziękujemy dr Dorocie Kanarek-Lizik oraz studentom z Koła Naukowego Bezpieczeństwa i Resocjalizacja Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości za zaproszenie, przemiłe przyjęcie i gościnność!

Operacje:
06-07-2022, 15:28