Katedra Pedagogiki Resocjalizacyjnej
Wizyta studyjna w Zakładzie Karnym w Kaliszu Wizyta studyjna w Zakładzie Karnym w Kaliszu

Wizyta studyjna w Zakładzie Karnym w Kaliszu

28 kwietnia 2022 roku studenci III roku Pedagogiki Resocjalizacyjnej, członkowie SKN "ResoClub" oraz opiekunowie dr Monika Golembowska oraz dr Karolina Goede wzięli udział w wizycie studyjnej w Zakładzie Karnym w Kaliszu, który od 2015 roku jest obiektem zamkniętym, przeznaczonym na ćwiczenia studentów Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości.
Dowiedzieliśmy się o tajemnicach i ciekawostkach obiektu. Funkcjonariusze Służby Więziennej przybliżyli nam zasady funkcjonowania zakładu oraz procedury bezpieczeństwa.
Poznaliśmy również ciekawe historie z życia jednostki!
Bardzo dziękujemy!!!!
Wizyta studyjna została sfinansowana z funduszy europejskich z projektu: Pedagogika resocjalizacyjna - studia dualne.
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby
Operacje:
06-07-2022, 16:03