Katedra Pedagogiki Resocjalizacyjnej
Koniec roku szkolnego w świetlicy Koniec roku szkolnego w świetlicy

Koniec roku szkolnego w świetlicy "Jaskółka"

☀️Zakończyliśmy rok szkolny w świetlicy "Jaskółka"
☀️☠️Nasi wolontariusze na tę okazję przygotowali piracką grę terenową.
????‍☠️Skarb został odnaleziony i z uśmiechami pożegnaliśmy się na okres wakacji.
☀️Nie wiemy co przyniesie przyszłość, ale jesteśmy w gotowości kontynuować tę przygodę z naszymi małymi ukraińskimi przyjaciółmi od października.????
Jeszcze raz dziękujemy za okazane wsparcie władzom uczelni, Dziakanom Wydziału Pedagogiki, Fundacji Chcepomagam, przyjaciołom ze sklepu Białe Piórko, pracownikom UKW pełniącym świetlicowe dyżury (dr Monice Gołembowskiej, dr Karolinie Goede i mgr Małgorzacie Szczepankiewicz) oraz pomysłodawczyni prof. Agnieszce Latoś która nad wszystkim czuwała!!
Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom z UKW (szczególnie licznej grupie z Kryminologii i Pedagogiki), z SOS dla Ukrainy, z koła naukowego SKN "ResoClub" !
To oni byli sprawcami dobra, które się zadziało❤️
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie siedzą i na świeżym powietrzu Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Operacje:
06-07-2022, 18:24