Katedra Pedagogiki Resocjalizacyjnej
Studencka Konferencja Naukowa Studencka Konferencja Naukowa

Studencka Konferencja Naukowa "Różnorodne aspekty resocjalizacji - perspektywa młodych badaczy"

Zapraszamy na Studencką Konferencję Naukową

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Reso Club zapraszająna Studencką Konferencję Naukową "Różnorodne aspekty resocjalizacji - perspektywa młodych badaczy".

Chcemy, by stała się ona przestrzenią wymiany zainteresowań badawczych studentów  zajmujących się różnymi aspektami resocjalizacji. Wierzymy, że taka wymiana pomoże nam, jako młodym pedagogom, radzić sobie z wyzwaniami jakie stawia przed nami zarówno teoria, jak i praktyka resocjalizacyjna. Liczymy na podjęcie tematów dotyczących m.in.:

• wyzwań resocjalizacji instytucjonalnej,
  • roli społeczeństwa we współczesnej resocjalizacji,
  • problematyki wykluczenia społecznego,
  • nowych technologii oraz dostępności oddziaływań resocjalizacyjnych.

Do czynnego udziału zapraszamy wszystkich studentów, którzy chcieliby przedstawić wyniki swoich badań empirycznych w postaci referatu. Mogą to być badania przeprowadzane również na potrzeby prac licencjackich i magisterskich. Wystąpienie będzie trwało 15 minut.

Konferencja odbędzie się 24 maja 2023 r. w godzinach 9:00 - 13:00 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Udział w konferencji (czynny i bierny) jest bezpłatny. Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w konferencji.

Uczestnictwo czynne wraz z tematem badań i referatu można zgłaszać do 23 kwietnia 2023. Rejestracji można dokonywać za pośrednictwem poniższego formularza.

Formularz zgłoszenia na Studencką Konferencję Naukową

Komitet organizacyjny:

1. Patrycja Dzikowska – przewodnicząca
  2. Ewa Tarnowska – sekretarz
  3. Kacper Ratajaczak
  4. Kiara Wysocka
  5. Emilia Gaczorek
  6. Michalina Nenczak

Komitet naukowy:

1. Dr Elżbieta Okońska (UKW)
  2. Dr hab. Jacek Szczepkowski, prof. uczelni (UKW)
  3. Dr Agnieszka Latoś, prof. uczelni (UKW)