Katedra Pedagogiki Resocjalizacyjnej
Zdjęcie z konferencji naukowej. Zdjęcie z konferencji naukowej.

Konferencja Naukowa "Evidence-Based Practice w odziaływaniach penitencjarnych i postpenitencjarnych" na Uniwersytecie AM w Poznaniu

Konferencja Naukowa "Evidence-Based Practice w odziaływaniach penitencjarnych i postpenitencjarnych" na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu

27 października 2023 roku odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Evidence-Based Practice w oddziaływaniach penitencjarnych i postpenitencjarnych"

W konferencji wzięli udział pracownicy Katedry Pedagogiki Resocjalizacyjnej dzieląc się wynikami swojej pracy naukowej:
  • dr hab. Jacek Szczepkowski, prof. UKW wygłosił referat "Iluzja władzy w oddziaływaniach resocjalizacyjnych vs wolność wyborów poza schematem"
  • dr Monika Gołembowska wygłosiła referat "Tatuaże twarzy a potrzeby osadzonych - refleksje wokół praktyki resocjalizacyjnej w zakładach karnych"
  • dr Karolina Goede wygłosiła referat "Dostępność Kuratorskiej Służby Sądowej względem osób ze szczególnymi potrzebami - raport z badań"

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Operacje:
25-03-2024, 21:06