Katedra Pedagogiki Resocjalizacyjnej
Tytuł, autorzy i streszczenie artykułu Tytuł, autorzy i streszczenie artykułu

Pierwsza publikacja studenta SKN "ResoClub"

Pierwsza publikacja studenta SKN "ResoClub"!

Serdecznie gratulujemy Kacprowi Ratajczykowi!!!
Studenci SKN "ResoClub"pod czujnym okiem opiekunów naukowych tworzą projekty badawcze, prezentują wyniki badań na konferencjach naukowych i ... publikują artykuły;)
Artykuł " Macierzyństwo jako forma resocjalizacji na przykładzie doświadczeń z instytucjonalnego systemu opieki nad nieletnimi" autorstwa Kacpra Ratajczyka i Katarzyny Ciechanowskiej jest pokłosiem takiej ścieżki badawczej.
Artykuł ukazał się w monografii pokonferencyjnej "Wybrane aspekty instytucjonalnych oddziaływań resocjalizacyjnych we współczesnej Polsce" red. naukową Doroty Kanarek-Lizik.
Opiekunem naukowym projektu była dr Karolina Goede.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy autorom!
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Wybrane aspekty instytucjonalnych oddziaływań resocjalizacyjnych we współczesnej Polsce red. naukowa Dorota Kanarek-Li z144 0. Część pierwsza Znaczenie rodziny procesie resocjalizacji Wybrane aspekty instytucjonalnych oddziaływań resocjalizacyjnych we współczesnej Polsce Rodzinaj ko ważny element procesu resocjalizacji zamkniętej więziennej. Martyna Konieczna Czynniki młodocianych- Redakcja naukowa: Dorota Kanarek-Lizik determinujące przestępczość opinii skazanych Katarzyna Ciechanowska Kacper Ratajczyk forma przykładzie doÅ›wiadczeń instytucjonalnego systemu pieki adı nieletnimi Patrycja Macierzyństwo izolacji penitencjarnej raport badań przeprowadzonych Zakładzie Karnym Krzywańcu Katarzyna Nowek Wychowanie dziecka warunkach izolacji wiÄziennej prowadzonych Domu Matkii Zakładzie Karnym MŁODA PENITENCJARYSTYKA TOMI”
Operacje:
26-03-2024, 10:28