Katedra Pedagogiki Resocjalizacyjnej
VI Seminarium Metodyczne VI Seminarium Metodyczne

VI Seminarium Metodyczne "Resocjalizacja - teoria i praktyka"

W dniu 23 maja 2024 roku o godz. 9:00 na terenie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbędzie się VI Seminarium Metodyczne pn. „Nieletni, małoletni - pomóc czy karać? Procedury postępowania w szkole.” Treści jakie zostaną zaprezentowane przez prelegentów dotyczyć będą głównie współpracy na linii szkoła – policja - sąd, stosowania środków oddziaływania wychowawczego w oparciu o Ustawę o wspieraniu i resocjalizacji nieletnich, mediacji, a także przeciwdziałania zażywania środków odurzających. Za organizację spotkania odpowiadają wspólnie Komisariat Policji Bydgoszcz – Śródmieście, Koordynator ds. mediacji i edukacji prawnej przy Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy oraz Wydział Pedagogiki UKW. Na seminarium zaproszeni zostali dyrektorzy oraz pedagodzy i psycholodzy szkół z terenu działania Komisariatu Bydgoszcz – Śródmieście.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO BYDGOSZCZY Program seminarium VI Seminarium Metodyczne Ofwarcie Seminarium Benedyki Odva uczelni Prorektor ds. Studenckich hab. Helena hab. Jacek Szczepkowski. Kierownik Pedagogiki Resocjalizacyjncj szkoła Kicrownik procedury Nieletni, małoletni -pomóc, czy karać? Procedury postępowania w szkole aspirant drian Cieslewicz Profilaktyki Społecznej, Patologii Bydgoszcz -Sródmieście ydgoszczy -szkolna interwencja profilakty Roberi Rejniak PTZNO Bydgoszez 23.05.2024 Uniwersyiet Kazimierza Wielkiego ul. Chodkiewicza 30 Bydgoszcz 10:15 Przerwa sạd? Srodki oddzialy wania edukacja prawna szkole przy Sądzie mediacji iedukacji prawnej Bydgoszcz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Policji mediacji edukacji prawnej przy Sądzie Okręgowym szkole Mediacja rówieśnicza Siryjek Stahv mediator Gdańsku Cenirum Mediacji oddz. Trójmiasto Bydgoszczy 11:30”