Rady dziedzin
mgr inż. Jakub Kopowski (inżynieria mechaniczna) - publiczna obrona 06.12.2023 r. godz. 11.00 mgr inż. Jakub Kopowski (inżynieria mechaniczna) - publiczna obrona 06.12.2023 r. godz. 11.00

Rozprawa doktorska mgr. inż. Jakuba Kopowskiego nt."Budowa i badania właściwości spersonalizowanego prototypu egzoszkielektu  wspomagania ruchu ręki" została przygotowana pod opieką naukową dr hab. inż. Izabeli Rojek, prof. uczelni  i dr. inż Dariusza Mikołajewskiego, prof. uczelni.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr . inż. jakuba Kopowskiego odbędzie się  dnia  6 grudnia   2023 roku  o  godzinie 11.00 w Auli Copernicanum przy ul. Kopernika 1  w Bydgoszczy.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje  zostały zamieszczone na stronie https://www.ukw.edu.pl/jednostka/rada-dziedzin/obrony-doktorskie/71459

Rozprawa doktorska została złożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy oraz w Biurze ds. Stopni  przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.