Młoda uśmiechnięta dziewczyna w białej bluzce pozuje do zdjęcia na tle wnętrza Biblioteki UKW Młoda uśmiechnięta dziewczyna w białej bluzce pozuje do zdjęcia na tle wnętrza Biblioteki UKW

Trwa rekrutacja na studia 2024/2025

Startujemy!

Trwa rekrutacja na studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy! Zapraszamy wszystkich gotowych na nowe wyzwania młodych ludzi do dołączenia do naszej społeczności akademickiej.

UKW – miejsce dla ludzi z pasją!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego to uczelnia, gdzie Twoje pasje mogą rozkwitnąć. Oferujemy szeroki wachlarz kierunków studiów, które pozwolą Ci rozwijać swoje zainteresowania i zdobywać wiedzę na najwyższym poziomie.

Jak przebiega rekrutacja?

Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem internetowej rejestracji. Na stronie rekrutacyjnej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące kierunków studiów, terminów i wymagań rekrutacyjnych. Proces rejestracji jest prosty i przejrzysty.

Rekrutacja na UKW w 10 krokach

1. Wejdź na stronę: rekrutacja.ukw.edu.pl.
  2. Zapoznaj się z harmonogramem rekrutacji.
  3. Zarejestruj się w systemie irka.ukw.edu.pl. Załóż konto kandydata i uzupełnij swoje dane.
  4. Wybierz kierunek studiów (możesz wybrać więcej niż jeden).
  5. Wpłać opłatę rekrutacyjną za każdy wybrany kierunek.
  6. Uzupełnij wyniki z egzaminu maturalnego.
  7. Sprawdź, czy na Twoim kierunku obowiązują egzaminy wstępne.
    Egzaminy wstępne obowiązują wyłącznie na kilku kierunkach:
    • Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej,
    • Badanie i projektowanie gier,
    • Logopedia,
    • Pedagogika opiekuńcza z profilaktyką uzależnień i socjoterapią,
    • Pedagogika resocjalizacyjna.
  8. Czekaj, aż na Twoim koncie pojawi się status wstępnej kwalifikacji na studia.
  9. Dostarcz dokumenty (adres i inne szczegóły znajdziesz na swoim koncie kandydata).
  10. Gdy dokumenty zostaną dostarczone w odpowiednim terminie, na Twoim koncie kandydata pojawi się komunikat o wpisaniu Cię na listę studentów.

Studia I stopnia

Studia jednolite magisterskie

Studia drugiego stopnia

*kierunek zostanie uruchomiony po uzyskaniu zgody MNiSW

Masz pytanie? Dzwoń i pisz!

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
ul. Łużycka 24 (Dom Studenta nr 1 „Romek”)
rekrutacja@ukw.edu.pl