logo Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego logo Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Zaproszenie skierowane do studentów na spotkanie z Ministrem Nauki

Szanowna Społeczności Studencka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego,

w imieniu JM Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego prof. dra hab. Jacka Woźnego, swoim własnym oraz Samorządu Studenckiego UKW serdecznie zapraszam na spotkanie z Ministrem Nauki Panem Dariuszem Wieczorkiem, które odbędzie się 24 czerwca 2024 r. (poniedziałek) w godzinach 12:00 – 13:30 w Auli Nova Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. J. K. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.

Spotkanie z Panem Ministrem dotyczyć będzie współczesnych aspektów rozwoju szkół wyższych oraz przyszłości edukacji wyższej w Polsce. Z pewnością nie zabraknie tematów związanych z polityką jakości kształcenia, sprawami studentów i doktorantów, a także wsparciu osób z niepełnosprawnościami i innych inicjatyw studenckich.

Liczymy na Państwa obecność oraz aktywny udział w tym ważnym wydarzeniu.

dr hab. Benedykt Odya, prof. uczelni
Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia