Studenci wraz z dr Magdaleną Al-Sayadi oraz dr. hab. Benedyktem Odyą pozują do zdjęcia na tle jasnej ściany Studenci wraz z dr Magdaleną Al-Sayadi oraz dr. hab. Benedyktem Odyą pozują do zdjęcia na tle jasnej ściany

Podziękowania od Prorektora ds. Studenckich i Jakości Kształcenia

Pod koniec maja studenci kierunku lingwistyka angielsko-arabska UKW brali udział w 7th International Universities Arabic Debating Championships w stolicy Kataru (Doha). Reprezentacja Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy była jedyną drużyną z Polski. Nasi studenci zostali wyróżnieni przez sędziów za świetną znajomość języka arabskiego.

Studenci już wrócili do kraju i podzielili się swoimi wrażeniami. Spotkali się również z Prorektorem UKW ds. Studenckich i Jakości Kształcenia, dr. hab. Benedyktem Odya, prof. uczelni, który podziękował studentom oraz opiekunce naszego zespołu, dr Magdalenie Al-Sayadi za godne reprezentowane Uniwersytetu w tak prestiżowym konkursie.

Jesteśmy dumni!