Krajowa Konferencja Naukowa Trendy rozwoju AI - TRAI 2024

Wydział Informatyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na Krajową Konferencję Naukową „Trendy rozwoju AI - TRAI 2024”, która odbędzie się 19 listopada 2024 roku w budynku Collegium Copernicanum (ul. Kopernika 1).

W ramach konferencji odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej śp. prof. dra hab. Witolda Kosińskiego.

Więcej informacji: ukw.edu.pl

logotypy: Regionalna Inicatywa Doskonałości, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, flaga Polski, godło Polski, napis Partnerzy, logtypy: Polskie Towarzysto Informatyczne, Bydgoski Klaster Inforamtyczny, Polskie Stowarzyszenie Sztucznej Inteligencji

Konferencja jest finansowana ze środków projektu Regionalna Inicjatywa Doskonałości (RID) edycja 2024-2027, RID/SP/0048/2024/01 "Nauki ścisłe i inżynieryjne podstawą wielodyscyplinarnego rozwoju Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego".