Studentka UKW wygrała międzynarodowy konkurs na logotyp

Z przyjemnością informujemy, że Barbara Grzelczak, studentka III roku Edukacji Technicznej i Informatycznej oraz I roku Inżynierii Materiałowej UKW zwyciężyła w międzynarodowym konkursie na logo projektu w ramach programu Leonardo da Vinci - Transfer Innowacji, zatytułowanego "Internationalisation and Mobility in student's Curricula (IntheMC)".
Zwycięskie logo można obejrzeć na stronie internetowej Projektu

Projekt poświęcony jest kwestiom mobilności studentów i kadr akademickich oraz internalizacji nauki, czyli zagadnieniom kluczowym w procesie dostosowywania się do wymogów globalnego rynku pracy. W projekcie bierze udział 8 partnerów z Litwy, Francji, Irlandii, Niemiec, Hiszpanii, Holandii (koordynator konsorcjum - Landstede Group) oraz Polski, którą reprezentuje Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Koordynatorem projektu na UKW jest dr Aleksandra Błachnio (Instytut Psychologii).