Policja w obiektywie - zgłoszenia tylko do 6 maja!

Pokaż nam swoje spojrzenie na różne oblicza Policji. Zrób zdjęcie i weź udział w konkursie.
Na zgłoszenia czekamy do 6 maja 2011 r.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody oraz udział najlepszych prac w wystawie przygotowanej przez Muzeum Fotografii WSG w Bydgoszczy w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki 2011.
Konkurs adresowany jest do:

• funkcjonariuszy i pracowników kujawsko-pomorskiej Policji,
  • studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy,  Wyższej Szkoły Gospodarki

Telefon kontaktowy w przypadku pytań:
Wydział Prezydialny, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy - tel. (52) 525 50 26

Sposób dostarczenia i terminy dostarczenia prac:
Konkurs trwa od 1 kwietnia do dnia 6 maja 2011 roku. Termin zakończenia Konkursu jest jednocześnie ostatecznym terminem nadsyłania prac.
Prace konkursowe należy przesłać w formie elektronicznej na adres Muzeum Fotografii: arek.blachowski@interia.pl
lub przesłać pocztą, bądź dostarczyć osobiście na jeden z adresów:

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

Wydział Prezydialny
ul. Powstańców Wielkopolskich 7,
85-090, Bydgoszcz
z dopiskiem: „Policja w obiektywie”;
Muzeum Fotografii

Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Królowej Jadwigi 14
z dopiskiem: „Policja w obiektywie”;

Uwaga!
Formularz zgłoszenia i oświadczenie muszą być wysłane pocztą.

Szczegóły na: policja w obiektywie