Rejestracja na studia ruszyła!

Drodzy maturzyści!

Nadszedł maj, czas matur! Trzymamy za Was kciuki ! Przed Wami jedna z najważniejszych decyzji: wybór kierunku studiów. Sprawdźcie naszą ofertę!

Rejestrację kandydatów rozpoczęliśmy  9 maja. W ciągu pierwszych  kilku godzin zarejestrowało się niemal 200. kandydatów! Dołącz do nich! Wystarczy wejść na stronę www.rekrutacja.ukw.edu.pl,  założyć swoje konto oraz wybrać kierunek, na którym chcecie studiować. Pamiętajcie: studia na uniwersytecie to studia w solidnej i sprawdzonej Uczelni. Wszystkie nasze kierunki na bieżąco sprawdzane są przez Państwową Komisję Akredytacyjną, dbającą o jakość nauczania w polskim szkolnictwie wyższym!

Nasza uczelnia oferuje szeroki wybór kierunków studiów:

• 29 kierunków stacjonarnych pierwszego stopnia,
  • 28 kierunków niestacjonarnych pierwszego stopnia,
  • 16 kierunków stacjonarnych drugiego stopnia,
  • 15 kierunków niestacjonarnych drugiego stopnia,
  • studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia (stacjonarne i niestacjonarne).

W  roku akademickim 2011/2012 planujemy uruchomienie kolejnych nowych kierunków. Dowiedz się o nich więcej: fizyczne podstawy kryminalistyki  (nowa specjalność na fizyce) oraz bezpieczeństwo narodowe.