4 Rajd o Puchar Rektora

Zapraszamy wszystkich motomaniaków i nie tylko do udziału w rajdzie o Puchar Rektora, który odbędzie się 17 maja. Jedynymi warunkami uczestnictwa jest posiadanie samochodu, pilota oraz chęci do zabawy.

Zadaniem podczas rajdu będzie poruszanie się na turystycznie wytyczonej trasie, jadąc zgodnie z itinererem (mapą trasy) dojedziesz do ważnych punktów na drodze, zbierając punkty rywalizując pojedynczo w tzw. próbach zręcznościowych (wyłączonych z ruchu) na czas. Tak bawiąc się na dzień przed Juwenaliami nie tylko możesz doskonale spędzieć wolny czas, ale również zasmakować motoryzacyjnej atmosfery krzewiącej prawidłową technikę jazdy, turystykę samochodową, no i głównie integrację pomiędzy motomaniakami na uczelni.

Rozpoczynamy krótkim spotkaniem w budynku głównym UKW na ul. Chodkiewicza 30. Przy budynku głównym UKW będzie start i meta rajdu.
Nagrodą dla zwycięzcy jest prestiżowy Puchar Rektora UKW ponadto na uczestników czekają nagrody ufundowane przez sponsorów.

Zgłoszenia proszę kierować na: biuro@akkp.pl

Zapraszamy studentów UKW, ale nie tylko...zachęcamy do udziału również studentów innych uczelni, pokażcie się i włączcie się do zabawy! Mile widziane studentki! Zapraszamy także panie, pokażcie, że nie tylko panowie dobrze radza sobie za kółkiem!

Rajd startuje 17 marca o 9.30 sprzed budynku głównego UKW, przy ul. Chodkiewicza 30, zakończenie imprezy planowane jest ok. godz. 14.00.