Konwersatorium Filozoficzne w centrum miasta!

Zapraszamy na Konwersatorium Filozoficzne prowadzone przez studentów filozofii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W każdy czwartek o godz. 18.00 w „amfiteatrze” przy Spichrzach na ulicy Mostowej, odbywać się będą Publiczne Konwersatoria Filozoficzne!

Jeśli pragniesz odpowiedzieć sobie na trudne pytania, bądź też nauczyć się stawiać je dobrze, odnaleźć sens, spojrzeć na poniekąd zwyczajne sprawy, z nowej filozoficznej perspektywy…

Najbliższe spotkanie  9. czerwca 2011 - „Epistemologia" czyli o problemach w poznaniu i problem mind-body

ZAPRASZAMY!

Bezpłatnie! Każdy będzie mógł się wypowiedzieć, rozwiać swe wątpliwości dotyczące życia. Sztab studentów filozofii z chęcią pomoże w rozwikłaniu zawiłości bytu.
Podziel się poglądami, poznaj lepszy filozoficzny smak, który pomoże w rozstrzygnięciu znanych od zawsze problemów!