Bydgoski Festiwal Nauki już za nami

Kolejny Bydgoski Festiwal Nauki zatrząsł całą Bydgoszczą! Od 26 do 28 maja mieszkańcy regionu mogli skorzystać z oferowanych przez Organizatorów450 imprez.

Wśród szerokiej oferty jaką przygotowały: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy oraz Wyższa Szkoła Gospodarki znalazły się: wykłady, warsztaty, pokazy i koncerty.

W imieniu Organizatorów chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że tą edycję Festiwalu można nazwać sukcesem.
Sponsorom dziękujemy za wsparcie, partnerom za bogatą ofertę imprez. Patronom honorowym i patronom medialnym za pomoc przy promocji tego wyjątkowego wydarzenia. Nie zapominamy również o prowadzących zajęcia, którzy włożyli wiele pracy i poświęcili czas na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy złapali bakcyla nauki, czyli Wam, drodzy Uczestnicy, za udział w warsztatach, liczną obecność na wykładach, pokazach, wystawach, wycieczkach. Dzięki Wam wiemy, że taka impreza jak Bydgoski Festiwal Nauki jest w naszym mieście potrzebna, że tego rodzaju wydarzeń oczekujecie. Nieobecni - żałujcie!
Następna okazja do złapania BAKCYLA NAUKI w przyszłym roku!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.