Weź udział w VI edycji konkursu Intel® Challenge!

Masz innowacyjny pomysł na biznes o dużym potencjale technologicznym? Od dawna chodzi Ci po głowie usprawnienie, wynalazek? A może dłubiesz w piwnicy nad prototypem pojazdu kosmicznego?

Wykorzystaj okazję, aby zaistnieć jeszcze podczas studiów, daj się poznać i otwórz przed sobą drogę do kariery w międzynarodowych koncernach! Zbierz zespół składający się ze studentów, absolwentów i kadry naukowej, następnie zgłoś swój pomysł do 12 czerwca 2011 na biuro@fzt.org.pl

Wymogi:

• w teamie musi brać udział przynajmniej jeden student,
  • projekt/usługa musi być innowacyjna - wyprzedzać aktualny stan wiedzy
  • prawo własności intelektualnej w pełni musi znajdować się po stronie teamu (nie może należeć w części lub całości do uczelni macierzystej uczestników)
  • zgłaszany projekt musi być na etapie prototypu,
  • wstępne streszczenie pomysłu, przesłane do nas, musi być napisane w języku angielskim i mieścić się na 3 stronach A4.

Zespoły, które zajmą 1 i 2 miejsce podczas eliminacji regionalnych (Europa Wschodnia) wezmą udział w międzynarodowym finale Intel® Challenge organizowanym w listopadzie 2011 na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley! Na zwycięzców czeka 20000$!

Szczegóły na stronie konkursu.