Bezpłatne warsztaty: Wzmocnienie kompetencji psychospołecznych - rejestracja do 14.06.

Szanowni Państwo,

W związku  z realizacją projektu „Inwestycje w kapitał ludzki w uczelniach to lepszy rozwój gospodarki" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, uprzejmie zapraszamy Państwa na dwudniowe warsztaty  pn. „Wzmocnienie Kompetencji Psychospołecznych".

Miejsce spotkania: Warszawa

Noclegi -  Best Western Hotel Felix ***, ul. Omulewska 24

Szkolenie - Sala Grzybowska, ul. Grzybowska 3

Termin spotkania:  17 - 18 czerwca lub 21 - 22 czerwca 2011 r.

Tematyka spotkania:

• Zarządzanie procesem dydaktycznym w świetle nowelizacji ustawy prawo o szkolnictwie wyższym
  • Mechanizmy współpracy Uczelnia - Gospodarka
  • Kreowanie polityki kadrowej na uczelni

WARUNKIEM  UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE:

• deklaracji uczestnictwa w projekcie
  • oświadczenia uczestnika projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • dane uczestnika projektu (wypełniamy do punktu 19-tego włącznie)
  • oraz przesłanie skanu bądź faksu na nr telefonu: 22 628 97 13 z własnoręcznym czytelnym podpisem

Zapewniamy wyżywienie i nocleg, nie zapewniamy transportu.

Bardzo prosimy o potwierdzenie chęci udziału oraz określenie, który z proponowanych terminów Państwa interesuje, do dnia 14 czerwca 2011 r. włącznie (wraz z informacją czy będą Państwo korzystać z noclegu ) na adres email:  aneta.kruk@mnisw.gov.pl. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Panią Anetą Kruk pod numerem 22 52 92 509, 792-88-03-23 lub drogą mailową: aneta.kruk@mnisw.gov.pl .