Rekrutacja na Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Trwają zapisy na Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, spieszcie się, indeksy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jego celem jest aktywizacja osób w okresie późnej dorosłości. Słuchacze realizują się edukacyjnie, społecznie, kulturalnie i rekreacyjnie poprzez aktywne uczestnictwo w proponowanych zajęciach. Studenci mają zajęcia z informatyki, pedagogiki, psychologii, biologii, kultury i sztuki, historii i sportu. Uczestnicy organizują kursy, wycieczki, spotkania.

KUTWA to K-ultura, U-śmiech, T-wórczość, W-ytrwałość, A-ktywność

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem na Kazimierzowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku zapraszamy do składania dokumentów. Potrzebne są dowód osobisty i 1 zdjęcie.

Miejsce składania dokumentów

Biuro Rekrutacji:  Eleonora Fiedorowicz
ul. Chodkiewicza 30, bud. A, pok. 1
tel.  52 34 19 163