Tłumy na Salonie Maturzystów na UKW

12 września 2011 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego podczas Bydgoskiego Salonu Maturzystów gościliśmy uczniów i nauczycieli ze szkół regionu. Dziękujemy za obecność tak wielu z was na naszej uczelni.

Salon był świetną okazją dla uczniów,  by mogli dowiedzieć się wszystkiego o zasadach rekrutacji na rok 2012/2013, to także możliwość spotkania  ze specjalistami z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i zdobycia rzetelnych informacji o egzaminie maturalnym, będącym przepustką do studiowania. W programie znalazły się prezentacje o maturze z matematyki, j. polskiego, j. angielskiego.

W tegorocznej edycji Ministerstwo Obrony Narodowej promowało służbę przygotowawczą, którą można odbyć w czasie studiów oraz służbę w Narodowych Siłach Rezerwowych pod hasłem: Co zyskasz dzięki wojskowej służbie przygotowawczej w czasie studiów.

Bydgoski Salon Maturzystów został zorganizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.