Krok w przyszłość - stypendia dla doktorantów

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność powiadomić iż rozpoczyna się IV edycja projektu

„Krok w przyszłość - stypendia dla doktorantów"

Informujemy jednocześnie, że dokumenty rekrutacyjne udostępnione są na stronie internetowej projektu pod adresem www.doktoranci4.kujawsko-pomorskie.pl, zakładka: nabór 2011/2012.

Nabór wniosków stypendialnych będzie prowadzony w terminie od 26 września do 7 października 2011r. w odpowiednich dla wnioskodawcy Punktach Przyjmowania Wniosków tj.:

• Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. Kopernika 1, pok. nr 209A, dla doktorantów z UKW,
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, ul. Gagarina 11, pok. 406 i 408, dla doktorantów z UMK za wyjątkiem doktorantów z UMK Collegium Medicum,
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika - Collegium Medicum w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 13-15, budynek A, pok. 9, 85-067 Bydgoszcz, dla doktorantów z UMK Collegium Medicum,
  • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, ul. Kordeckiego 20, pok. 117, dla doktorantów z UTP,
  • w kancelaria ogólna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ul. Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pok. 261 (dopisek: Departament Edukacji i Sportu Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ul. Św. Jana 1/3 pok 48, 87-100 Toruń) dla doktorantów z innych uczelni.