Obroń się sama! Już w niedzielę 23 października

Już w najbliższą niedzielę 23 października 2011, po raz pierwszy w Bydgoszczy odbędzie się bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet w ramach akcji Obroń się sama! W tym roku akcja jest kierowana do studentek, jej bydgoska edycja nieprzypadkowo odbywa się na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

W kursie samoobrony mogą uczestniczyć wyłącznie studentki, które odebrały wejściówki.

Na kursie będzie można dowiedzieć się, że samoobrona kobiet nie wymaga ani siły, ani kondycji, ani... testosteronu! Wymaga wiedzy i świadomości. Możesz je zdobyć na naszym seminarium, przygotowanym we współpracy z Policją. Teoria, praktyka, a przy okazji do wygrania są dziesiątki atrakcyjnych nagród.

Trenerzy

Robert Moskwa - aktor, absolwent Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, znany z serialu „M jak miłość", od siedemnastego roku życia trenuje karate, medalista Mistrzostw Europy w konkurencji En-bu, 1. Dan w Karate Fudokan, 1. Dan w karate JSKA

Maciej Grubski  - 30 lat treningu, siedmiokrotny Mistrza Świata w karate, ponad 100 stawał na podiach międzynarodowych imprez: Mistrzostw Świata, Europy, Polski, Pucharów Świata i Europy, 6.Dan w  Karate Fudokan, 6. Dan w karate JSKA, 4 Dan w karate ITKF, 1. Dan w Combat Jiu jitsu

Ramowy program seminarium

10.40 – 11.15   rejestracja uczestniczek (spotykamy się w sali gimnastycznej przy ul. Chodkiewicza 30)
11.15 – 12.00   multimedialna część teoretyczna Robert Moskwa: Psychologiczne i historyczne aspekty samoobrony kobiet, stereotypy, elementy strategii i taktyki
12.30 – 14.00   część praktyczna
14.00 – 14.30   przerwa
14.30 – 16.00   część praktyczna
16.00 – 16.30   zakończenie, rozdanie certyfikatów uczestnictwa

Informacje dla kursantek

• Spotykamy się w najbliższą niedzielę (23 października) o godz.:10:40 w sali gimnastycznej przy ul. Chodkiewicza 30 (patrz załącznik)
  • Wstęp na kurs samoobrony tylko na podsatwie wejściówek, więc pamiętajcie o nich
  • Na zajęcia trzeba przynieść wygodny strój i obuwie, po części teoretycznej będzie również część praktyczna!
  • Jeśli nie możecie przyjść przekażcie wejściówkę koleżance!