Prof. Ossowski Honorowym Profilaktykiem Roku

W dziesiątej, jubileuszowej edycji „Dnia Profilaktyka Roku” tytuł  Honorowego Profilaktyka Roku otrzymał prof. Roman Ossowski.

Nauczyciele, pedagodzy, pracownicy socjalni, kuratorzy, policjanci, strażnicy, psycholodzy, psychiatrzy, psychoterapeuci, lekarze, a także instytucje: realizatorzy i współorganizatorzy szeregu programów psychoprofilaktycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych – to im dziękowaliśmy. Każda instytucja działająca w tym obszarze została zaproszona do udziału w plebiscycie o tytuł „Profilaktyk Roku”, a także wytypowania jednej osoby wraz z rekomendacjami do tytułu: Indywidualny Profilaktyk Roku 2011. Kapituła w składzie: prof. Roman Ossowski – kierownik Wydziału Psychologii – UKW (przewodniczący kapituły), mgr Bernadeta Różańska- Majchrzak- przewodnicząca Rady Społecznej BORPA, mgr Justyna Boniecka- przedstawiciel Ośrodka BORPA nadaje tytuły „Profilaktyka Roku” w trzech kategoriach (Honorowy, Indywidualny, Instytucjonalny). Nagrody wręczał Jan Szopiński Zastępca Prezydenta.

Tytuł Honorowego Profilaktyka Roku otrzymał prof. Roman Ossowski

Indywidualnego Profilaktyka Roku otrzymali:

Bożena Peplińska
Oratorium "Dominiczek"