Szkolenie dla naukowców - programy UE

Punkt Kontaktowy ds. 7 PR przy Biurze Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza doktorantów, asystentów oraz adiunktów do udziału w warsztatach podczas których zostaną omówione zasady planowania i realizacji kariery naukowej na poziomie międzynarodowym.

Podczas szkolenia będzie można uzyskać informacje na temat możliwości pozyskania dofinansowania w celu realizacji międzynarodowych projektów badawczych, planowania i możliwości realizacji kariery naukowej. Każdy uczestnik spotkania będzie mógł skonsultować swoje pomysły i skonfrontować swoje oczekiwania z wiedzą i doświadczeniem naszego eksperta.

Szkolenie poprowadzi Ewa Kocińska z Centrum Wspierania Innowacji Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Ze względu na charakter spotkania, ilość miejsc jest ograniczona (40 osób), prosimy o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych do 25 listopada 2011 r.

Więcej informacji na stronie BWM - www.bwm.ukw.edu.pl, zakładka: aktualności.

PROGRAMY RAMOWE UE GWARANCJĄ MIĘDZYNARODOWEJ KARIERY NAUKOWEJ

• 28 listopada 2011 (poniedziałek) w godz. 10.00 -15.00
  • Sala Senatu UKW
  • ul. Chodkiewicza 30