Akademia Przyszłości

23 listopada 2011 w Sali koncertowej Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyła się Inauguracja roku Akademii Przyszłości. Uczestniczyli w niej wolantariusze – studenci UKW oraz podopieczni Akademii.

AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI współtworzy grono ekspertów w dziedzinie mądrego wychowania i pracy z dzieckiem. Uczestnicy projektu, zarówno dzieci, jak i wolontariusze są starannie dobierani. Pracę z dzieckiem rozpoczynamy od diagnozy niepowodzeń szkolnych ucznia. Celem rocznych zajęć z tutorem jest nie tylko pomoc w nauce, ale przede wszystkim kształtowanie w dziecku postawy ciekawości świata i otwartości na sukces.

Uczniowie Akademii otrzymają podczas uroczystości INDEKSY PRZYSZŁOŚCI, do których wpisują osiągane sukcesy, przez cały rok szkolny pracują wraz ze swoim tutorem na indywidualnych zajęciach, biorą udział w licznych zajęciach integracyjnych z innymi dziećmi.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy ją tworzą. Każdy wolontariusz staje się częścią niesamowitej społeczności.

Jeśli chcesz pomagać, dołącz do społeczności ludzi z pasją – zostań tutorem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!

www.akademiaprzyszlosci.org.pl