UNICEF na Gwiazdkę

Zapraszamy wszystkich na kiermasz bożonarodzeniowy UNICEF na Gwiazdkę. Każdego roku tysiące studentów na świecie wysyła bożonarodzeniowe życzenia na kartkach świątecznych UNICEF. Dzięki nim możemy nieprzerwanie nieść pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom w najbardziej odległych zakątkach świata. Od kilku lat współpraca UNICEF Polska z samorządami studenckimi jest źródłem obopólnych korzyści.

Jak co roku, do współpracy zapraszamy również Was. Razem możemy więcej! Wspierając akcję „UNICEF na Gwiazdkę” pomagacie nam realizować przedsięwzięcia ratujące życie dzieci wymagające zaangażowania dużych środków. Wspieracie akcje szczepień, obejmujące setki milionów dzieci oraz kobiet w ciąży. Przyczyniacie się do budowy szkół, szkolenia nauczycieli i przygotowania materiałów, umożliwiających edukację najmłodszych ofiar kryzysów humanitarnych i mieszkańców krajów rozwijających się. Finansujecie dostarczanie żywności i środków niezbędnych do przeżycia dzieciom żyjącym w regionach dotkniętych głodem i nędzą.

Akcja będzie trwała od 1 do 15 grudnia. Stoisko z produktami UNICEF-u znajduje się w budynku Głównym UKW. Zachęcamy do kupna kartek świątecznych i innych gadżetów. W ten prosty sposób można podarować dzieciom uśmiech.