Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni - spotkanie

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące  konkursu w ramach Poddziałania 4.1.1 „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2011 r. w Warszawie, w Hotelu Marriott (Aleje Jerozolimskie 65/79).

Poświęcone będzie możliwościom pozyskania i wykorzystania funduszy na realizację projektów obejmujących programy rozwojowe uczelni, w szczególności zasadom konkursu, procedurom składania wniosków, kryteriom wyboru projektów oraz kwalifikowalności wydatków.

Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie, do 5 grudnia 2011 r., wypełnionego formularza pod adresem: monika.markiewicz@ncbir.gov.pl. Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wstępny program spotkania

Formularz zgłoszeniowy

Informacje o naborze wniosków do konkursu w ramach Poddziałania 4.1.1 „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni" POKL dostępne są tutaj.