Spotkania z biologią

Instytut Biologii Eksperymentalnej zainicjował cykl wykładów pod hasłem: Bliskie spotkania z biologią.

Wykłady adresowane są przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy w najbliższym czasie zamierzają przystąpić do egzaminu maturalnego z biologii (poziom rozszerzony), lub zamierzają wziąć udział w olimpiadach o tematyce biologicznej. Celem wykładów jest poszerzenie i ugruntowanie wiedzy oraz wyjaśnienie trudnych zagadnień z zakresu biologii.

Najbliższy wykład odbędzie się w czwartek 15 grudnia 2011, o godzinie 15.15 w Auli Instytutu Biologii Eksperymentalnej, Chodkiewicza 30 (blok F). Przewidywany czas wykładu 1,5 godziny.

Tematyka wykładu:

Inżynieria genetyczna, wygłosi go dr A. Dzialuk.

Po wykładzie będzie możliwość dyskusji i zadawania pytań ze strony uczniów.

Tematyka i terminy kolejnych wykładów umieszczone są na stronie instytutu www.ibe.ukw.edu.pl

Zajęcia mają charakter otwarty (nieodpłatny), jednak z uwagi na duże zainteresowanie nauczycieli i uczniów oraz ograniczoną liczbę miejsc na sali wykładowej prosimy o wcześniejszą rejestrację liczby uczniów z danej szkoły, biorących udział w wykładzie.

Rejestracja: Instytut Biologii Eksperymentalnej (sekretariat)

Tel. 523419197 (w godz. 7.30 – 15.00)

e-mail: ibe@ukw.edu.pl