Szlachetna paczka na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego po raz trzeci włączył się w akcję Szlachetna Paczka.
W ostatniej edycji pomoc zorganizowana przy udziale UKW w obrębie rejonu Bydgoszcz-Śródmieście dotarła do blisko 100 rodzin, a w programie wzięło udział 40 Wolontariuszy, studentów naszego Uniwersytetu. Obecnie w rejonie działa 32 Wolontariuszy, pomoc otrzymało już 47 rodzin, a nadal na nią czeka 8. Pomóżcie Nam stworzyć paczki dla nich, by te święta były weselsze, cieplejsze.

Jak to zrobić? To proste! Połączcie siły- grupa, rok, przyjaciele, Kadra Dydaktyczna- wybierzcie rodzinę na stronie www.szlachetnapaczka.pl, rejon Bydgoszcz- Śródmieście i wspólnie stwórzcie niesamowitą paczkę z prezentem dla Rodziny najbardziej potrzebującej. Czekamy właśnie na Ciebie- zostały jeszcze tylko dwa dni!