Stypendia Rektora - informacyjne listy rankingowe

Wydziałowe Komisje Stypendialne w ciągu ostatniego tygodnia ponownie sprawdzały wnioski, aby utworzyć listy rankingowe wolne od błędów. Komisja rozpatrzyła w sumie 200 zażaleń i uwag skierowanych drogą elektroniczną.

Równorzędnie Komisja Stypendialna pracowała nad protokołami z posiedzeń i głosowań, statystykami procesu stypendialnego oraz nad interpretacją niejasnych artykułów ustawy prawo o szkolnictwie wyższym. Dodatkowo prowadziła dyżury w Dziale Spraw Studenckich UKW, gdzie od 5 grudnia możliwy był wgląd do własnego wniosku.

Rezultatem tej pracy są załączone informacyjne listy rankingowe według których Dział Spraw Studenckich wprowadzał dane do systemu obsługi wypłat stypendiów, a także według których wydrukowane zostaną decyzję WKS. Decyzję po przygotowaniu przez DSS będzie można odbierać osobiście (dokładne informacje o czasie i miejscu ich odbioru podane zostaną na stronie głównej UKW). Sposób postępowania w przypadku składania wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy będzie obszernie wytłumaczony i poparty przykładami w stosownym ogłoszeniu na łamach strony głównej UKW.

Przypominamy o możliwości zadawania konkretnych pytań do WKS UKW na adres e-mail: wks.ukw@gmail.com.