Praca naukowca UKW wyróżniona

Praca doktorska, pracownika Naszej Uczelni dr Aleksandry Kulpa – Puczyńskiej, (zatrudnionej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, w Zakładzie Pedagogiki Pracy i Andragogiki) pt. "Przygotowanie uczniów szkół zawodowych do elastycznych form zatrudnienia i organizacji pracy” otrzymała wyróżnienie w XIII edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie problemów pracy i polityki społecznej organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Promotorem pracy jest prof. dr hab. Ryszard Gerlach.

W dniu 12 grudnia 2011 r. w siedzibie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników XIII edycji konkursu oraz rozdania nagród i wyróżnień. Nagrody wręczył Pan Minister Władysław Kosiniak - Kamysz. Gości na uroczystości przywitała też prof. dr hab. Bożenna Balcerzak - Paradowska, Dyrektor IPiSS.

Zdjęcia z uroczystości można znaleźć na stronie MPiPS: http://www.mpips.gov.pl/