Drzwi Otwarte na UKW

W czwartek 19 stycznia w godzinach 9-13 przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek, warsztatów, pokazów i konkursów. Tyle ważnych informacji dotyczących matury i samego studiowania znajdziecie tylko tego dnia.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem i przesyłania do nas zgłoszeń. Opowiemy i rozdamy materiały na temat terminów i zakresu matur, rekrutacji na uczelnię oraz szczegółowych informacji o kierunkach i potencjalnych miejscach pracy. Będą mogli państwo zwiedzić stoiska informacyjne wszystkich kierunków oraz uczestniczyć w zajęciach.

Na warsztaty obowiązują zapisy!

19 stycznia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego czeka mnóstwo zajęć warsztatowych i pokazowo – inscenizacyjnych, między innymi:

• obrady Rady Bezpieczeństwa ONZ,
  • pokaz robotów,
  • kierowca rajdowy zdradzi tajemnice wyścigów - prędkość dochodzi do 250 km/h,
  • powiemy, jak wygląda życie na Borneo i co to jest GMO,
  • pokazy tańca,
  • pokazy sztuk walki,
  • testy predyspozycji zawodowych,
  • testy inteligencji emocjonalnej,
  • warsztaty w laboratoriach,
  • warsztaty dziennikarskie,
  • pokazy sprzętu strażackiego,
  • pokazy sprzętu łącznościowego,
  • pokazy gier komputerowych,
  • kryptolodzy rozszyfrują klasyczne sposoby szyfrowania,
  • oraz wiele innych.

Oczywiście rozdamy mnóstwo nagród w konkursach. Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć naszą uczelnię, poznać starsze koleżanki i kolegów, wykładowców oraz aby dowiedzieć się więcej o swoim wymarzonym kierunku.

Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o zapisywanie się na warsztaty podczas Drzwi Otwartych UKW, wysyłając e-maila na adres: promocja@ukw.edu.pl  lub telefonując pod numery: 52 34 19 177 i 179.

Honorowy patronat nad imprezą objęło Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Zapraszamy!