Lepszy start dla studentów kierunków technicznych – bezpłatne szkolenia

Studenci kilku kierunków technicznych maja szanse na nabycie umiejętności potrzebnych na rynku po opuszczeniu murów uczelni. W styczniu zapraszamy na warsztaty dla studentów II i III roku I stopnia.

Lepszy Start absolwentów kierunków technicznych, matematycznych, przyrodniczych” to BEZPŁATNE warsztaty przygotowane z myślą o studentach zbliżających się do końca swojej edukacji i przygotowujących się do wejścia na rynek pracy. Zapraszamy na nie studentów II i III roku I stopnia kierunków fizyka, informatyka, matematyka, edukacja techniczno-informatyczna, biologia, biotechnologia, ochrona środowiska, geografia, inżynieria materiałowa, inżynieria bezpieczeństwa. Każdy uczestnik będzie uczestniczył w zajęciach z dwóch modułów:

1. Sztuka autoprezentacji i kreowania wizerunku na rynku pracy.
  2. Metody poszukiwania pracy oraz sztuka redagowania dokumentów aplikacyjnych

Szkolenia będą odbywały się na naszej uczelni przy ul. Chodkiewicza 30, bud. A, sala 205, w godz. 9.00-17.00 następujących termianch:

Wariant A:

• 16.01.2012r. – poniedziałek – 1 moduł
  • 23.01.2012r.- poniedziałek – 2 moduł

Wariant B:

• 20.01.2012 r. – piątek – 1 moduł
  • 27.01.2012 r. – piątek – 2 moduł

Zapisy oraz informacja w Biurze Karier UKW

• e-mailowo: biurokarier@ukw.edu.pl,
  • telefonicznie: 52 341 91 24, tel./fax 52 341 91 25,
  • osobiście: ul. Chodkiewicza 30, żółty budynek przy portierni,
  • zapisując się na szkolenia prosimy o podanie informacji: wybrane terminy (wariant), imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, kontakt (e-mail, nr telefonu).

Szkolenia są organizowane przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w ramach Priorytetu IV. Szkolnictwo wyższe i nauka, a projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Każdy uczestnik otrzyma po zakończeniu warsztatów certyfikat. W trakcie zajęć zapewniamy catering.