Turniej siatkówki

W dniach 16-18 grudnia 2011 roku odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej im. Huberta Wagnera - Europejski Festiwal Piłki Siatkowej. Organizatorem turnieju był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Zawody prowadzone były dla chłopców rocznika 1997 i młodszych. Wystartowało 12 drużyn, w tym pięć zagranicznych (z Serbii, Węgier, Ukrainy i Łotwy).
Zwycięzcą turnieju został zespół ZS nr 26 z Bydgoszczy, który w finale pokonał AS Belgrad. Na najniższym szczeblu podium stanęła ekipa z Ukrainy, wygrywając w małym finale z Volley'em Gubin.
Partnerami imprezy byli: Urząd Miasta Bydgoszczy i Urząd Marszałkowski Woj. Kujawsko-Pomorskiego, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Narodowa Strategia Spójności 2007-2013, Unia Europejska.
Sponsorzy: Zoltan Sport, Konek PSN.